پسر ارشد ترامپ معتقد است، پدرش در انتخابات شکست می خورد

0
790

خبرخواندنی ها

نیویارک تایمز؛

سه شنبه ۴ سنبله ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۱۵

نیویارک تایمز؛ پسر ارشد ترامپ معتقد است، پدرش در انتخابات شکست می خورد

طبق مطلبی که در مجله نیویارک تایمز منتشر شده «دونالد ترامپ جونیور» پسر بزرگ رییس‌جمهور امریکا معتقد است پدرش در مسیر باخت در انتخابات ریاست‌جمهوری  قرار دارد. 
در گزارش مجله نیویارک تایمز گفته شد، یک فعال جمهوری‌خواه که مرتباً با پسر بزرگ ترامپ در ارتباط است، این سخنان را گفته اما از وی نامی برده نشده است.
این فعال از زبان ترامپ جونیور گفت: ما در حال باختن هستیم و وقتی این اتفاق بیفتد به شدت آسیب خواهیم دید.
طبق این گزارش، او فکر می‌کند اگر پدرش در مقابل «جو بایدن» نامزد حزب دموکرات بازنده شود، پدرش، خانواده آن‌ها و متحدان سیاسی‌شان تحت پیگرد قانونی فدرال قرار خواهد گرفت. از زبان او گفته شده که معتقد است دولت بایدن در انتقال مسالمت‌آمیز قدرت مشارکت نمی‌کند و به سمت زندانی‌ها شلیک خواهد کرد.
«اندی سِرِبیان» سخنگوی پسر ترامپ در بیانیه‌ای خطاب به مجله مذکور، این سخنان را ۱۰۰ فیصد دروغ خوانده و گفته پسر ترامپ چنین دغدغه‌هایی ندارد.
بر اساس این گزارش، به جز پسر ترامپ، فضای خوش‌بینی در کارزار انتخاباتی او درباره نتیجه انتخابات پیش‌رو حاکم است. مقامات کارزار ترامپ به این امید هستند که مانند انتخابات سال ۲۰۱۶ زمانی که نظرسنجی‌ها مرتباً ترامپ را عقب‌تر از رقیب دموکراتش نشان می‌داد و بسیاری از صاحب‌نظران باخت او را پیش‌بینی می‌کردند، نتیجه عوض شود.
طبق گزارش «بیزنس اینسایدر»، در حال حاضر با نزدیک شدن به انتخابات، چندین مورد تحقیقات درباره ترامپ و خانواده‌اش در جریان است. دادستان‌های نیویارک روز دوشنبه از قاضی خواستند پسر کوچکتر دونالد ترامپ را برای شهادت دادن درباره تجارت پدرش به محکمه بکشاند.
این رسانه افزود: دو پسر ترامپ هر دو در سازمان وی سمت‌های مدیریتی دارند. ترامپ جونیور حامی سرسخت دولت پدرش است و برای بی‌اعتبار کردن رقبای انتخاباتی وی، یادداشت‌ها و اطلاعات نادرست در توییتر منتشر می‌کند. او در مجمع عمومی حزب جمهوری‌خواه از عملکرد اقتصادی پدرش دفاع و ادعا کرد سیاست‌های چپ افراطی بایدن بهبود اقتصادی امریکا را متوقف خواهد کرد.

پاسخ ترک

Please enter your comment!
Please enter your name here