توافق همسر اشرف غنی با سرمایه گذاران اسرائیلی برای فعالیت در افغانستان

0
1374

توافق همسر اشرف غنی با سرمایه گذاران اسرائیلی برای فعالیت در افغانستان

در حالی که دولت افغانستان رژیم غاصب صهیونیستی را به رسمیت نمی‌شناسد «رولا غنی» همسر لبنانی رئیس جمهوری افغانستان به سرمایه گذاران اسرائیلی اجازه فعالیت در این کشور را داده است.

توافق همسر اشرف غنی با سرمایه گذاران اسرائیلی برای فعالیت در افغانستان

به گزارش دفتر منطقه‌ای خبرگزاری تسنیم، با وجود انزجار افکار عمومی در افغانستان نسبت به رژیم صهیونیستی منابع خبری از توافق «رولا غنی» با شرکت‌های اسرائیلی برای سرمایه گذاری در افغانستان خبر می‌دهند.

سلام‌وطندار رسانه افغانستانی نوشت: یک هیئت از سرمایه گذاران اسرائیلی به دعوت شرکت «خطیب و علمی» که شرکت شخصی رولا غنی همسر رئیس جمهوری افغانستان می‌باشد از کابل دیدار کرده است.

«یوآف مردخای» در راس هیئت پنج نفره از سرمایه گذاران اسرائیلی در جریان سفر سه روزه‌شان به افغانستان درباره فرصت‌های سرمایه‌گذاری و تجارت با رولا غنی گفت‌وگو کردند.

بر اساس این گزارش این دیدار اوایل ماه جاری صورت گرفته و همسر اشرف غنی به شرکت‌های اسرائیلی اجازه فعالیت در کابل، هلمند، فراه و نیمروز را داده است.

دولت افغانستان رژیم صهیونیستی اسرائیل را به رسمیت نمی‌شناسد و هرگونه حضور شرکت‌های اسرائیلی با استفاده از هویت جعلی در این کشور غیرقانونی خواهد بود.

بیشتر بخوانید

این در حالی است که مردم مسلمان این کشور نیز هرگز نخواهد پذیرفت که با این رژیم جنایتکار همکاری و روابط داشته باشد.

دولت افغانستان تاکنون به این موضوع واکنشی نشان نداده اما از نظر کارشناسان هرگونه فعالیت این رژیم غاصب در افغانستان می‌تواند پیامدهای خطرناکی را برای این کشور و منطقه در پی داشته باشد.

انتهای پیام/.

پاسخ ترک

Please enter your comment!
Please enter your name here