هشت خبر پشت پرده در قالب هشت شایعه

0
1435

هشت خبر پشت پرده در قالب هشت شایعه

افغان پیپر : یک منبع در کمیسیون شکایات انتخاباتی میگوید که احتمال زیادی میرود برخی از نامزدان پارلمانی پس از فهرست نهایی حذف شوند.
منبع از حذف اسامی هریک احمد بهزاد، داود ناجی، عالم خلیلی، باقر محقق، جعفر مهدوی، عزیز رویش، شاه گل رضایی، حفیظ الله جلیلی، حیدر بصیر، هاشم کریمی، باز محمد جوهری، ابراهیم قاسمی، فاطمه نظری، راحله جعفری، آصف آشنا، ذوالفقار امید، الله گل مجاهد، لالی حمیدزی، امان پیمان، فرزان جاغوری، بانو بلخی و چندین تن دیگر خبر میدهد!
۲ : شاكر كارگر ممنوع الخروج شد

بعد از بركنارى حنيف اتمر حالا از اداره امور رياست جمهورى خبر ميرسد كه شاكر كارگر كه در عقد قراردادهاى مربوط به خريد تجهيزات امنيتى از كشورهاى منطقه مستقيما از اتمر دستور ميگرفت و دلال اصلى قراردادها بود طى فرمان رييس جمهور ممنوع الخروج شده و اين حكم بزودى اجرایی ميشود. گفته ميشود كه در قراردادهاى خريد تجهيزات امنيتى میليونها دالر جعل و اختلاس انجام شده است.
۳ : از پولیس قندهار خبر می رسد که چهار ماه متواتر معاش نیروهای امنیتی پولیس در این ولایت پرداخت نشده است.
پس از تشدید اختلاف نظر میان جنرال رازق فرمانده پولیس قندهار که از مریدان حامد کرزی می باشد با اشرف غنی، معاش سربازان پولیس این ولایت قطع شده است.
۴ : عزیزان و سروران گرامی من نمیخواستم رسوای، خیانت و بی حرمتی وزیرک تازه به دوران رسیده را نشر کنم ، خودش مرا نهایت مجبور ساخت.
شبی برایم مسیج نمود تقاضای همخوابی و پیشنهاد پول هنگفتی را برایم داد و گفت در فلانی تعمیر در کارته سه بیا ساعت هم تقریبا دوازده شب بود. بالاخره از بس بی حرمتی و بی تربیگی نمود بعد از چند لحظه فهمیدم که وزیر ترانسپورت نشه است.
من حوزه مربوطه را در جریان گذاشتم.
تشکر میکنم از آمر صاحب حوزه که به زودی خود را در ساحه رسانیده و متهم را مورد باز جوی قرار داده با آنهم حمید طهماسی بالای آمر حوزه حمله ور شده میخواسته با لگد آمر حوزه را بزند با یک قدم عقب کشیدن آمر حوزه پای وزیرک با میز برخورد کرده و پایش میشکند که چند روز قبل بخاطر تداوی راهی هندوستان شده بود.
فوزیه کوفی
۵ : گزارش ها از منطقه چهاردهی کابل حکایت دارد که به ﭘﺸﺘﻮﻧﻬﺎ و اﻭﻏﺎﻧﻬﺎﻱ ﭼﻬﺎﺭﺩﻫﻲﻛﺎﺑﻞ ﺳﻼﺡ و ﻣﻬﻤﺎﺕ ﺗﻮﺯﻳﻊ ﻣﻴ ﺸﻮﺩ.
ﻣﺮﺩﻡ ﻣﺤﻞ نیز این موضوع را تایید می کنند و می گویند که در ماه های اخیر تمامی اوغانهای منطقه مسلح شده اند.
۶ : یک منبع موثق از شفاخانه سردار داوود خان خبرمیدهدکه درسه ماه گذشته بیشتراز 400تن از زخمی های طالبان دراین شفاخانه وشفاخانه امنیت ملی در کابل درمان شده اند ودوباره به خانه های شان بازگشتانده شده اند .
منبع افزود که گاه گاهی این طالبان حتی دریک اتاق باسربازان ارتش یکجا درمان میشدند وبستری بودند .
منبع تاکید که هم اکنون ده ها زخمی طالبان دراین دوشفاخانه تحت درمان قرار دارند
شاداب امین
۷ : معامله ننگین و شرم آور دیگر در استان بغلان!
طالیبان برای از بین نبردن پایه‌های برق بسیار چیز‌ها از دولت قلام میخواستند که فقط با ۱۰۰ عراده موتور سایکل و ۶ میلیون روپیه تواقق کرده بودند ، امروز تیل مصرفی موتور سایکل‌ها را نیز خواسته ا‌ند که یک بوزر ( تانکر کلان تیل ) میشود ، در غیر آنصورت ، برق را قطع خواهند کرد …!
پ.نون : اینها همش ساخت و بافت خود دولت است که آنها میکنند ، در حقیقت خود دولت است که به آنها باج میدهد برای بردران طالب اوغان‌های‌شان که آنجا زور گویی کنند و ویرانی و ..
۸ : تا حالا فکر کرده اید این همه پولی‌ که به این کشور خیرات داده میشود چه میشود؟
همش در جیب و و شکم تروریست‌ها ریخته میشود .
ماهانه بیش از ۴۰ میلیون از بیت المال فقط برای گلبدین پرداخته میشود ، صرف بخاطر پختون والی ، پسان نوارش را نشر خواهم کرد .
ماهانه بیشتر از ۱۰۰ میلیون دالر دیگر در جیب تروریست‌ها ریخته میشود که دهشت افگنی کنند و خارجی‌‌ها حکومت …
اما سربازان ارتش کشور با نان خشک شکم‌شان را سیر و ننگ و ناموس کشور دفاع میکنند …

پاسخ ترک

Please enter your comment!
Please enter your name here